Author: a***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 雖未使用,但是對在S H I E N購買的東西很有信心
顏色: 粉綠色 | 尺寸: 2m | 1 photo(s)
Price: HK$16.00
0.25m
1m
2m
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Color | Pastel Green |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 100W |
| SKU | sw25051645714776603 |
Overall Rating: 4.90/5
Author: a***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 雖未使用,但是對在S H I E N購買的東西很有信心
顏色: 粉綠色 | 尺寸: 2m | 1 photo(s)
Author: j***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 價格公道,使用方便,CP值高。
顏色: 紫綠色 | 尺寸: 0.25m | 1 photo(s)
Author: b***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 價格便宜 質感很棒 非常值得購買 pc值高
顏色: 紫綠色 | 尺寸: 2m | 1 photo(s)
Author: a***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 顏色很繽紛,但好像真的買太短了,不過品質很好充電速度很快
顏色: 紫綠色 | 尺寸: 0.25m | 1 photo(s)